top of page

Przedszkole Dwujęzyczne Big Ben Brytyjsko-Polskie

Przedszkole gdzie rodzą się wspaniałe pomysły

IMG_6024_edited.jpg
graduate hat icon.png

Witamy w Przesłaniu Założyciela

Big Bena

Nazywam się James, jestem osobą, którą tworzy plany i metodę nauki języka angielskiego, oraz nadzoruje nauczycieli, dbając      o odpowiedni poziom nauczania. Jestem także założycielem Dwujęzycznego Przedszkola Brytyjsko-Polskiego Big Ben. Posiadając ponad dekadę doświadczenia jako nauczyciel wczesnoszkolny języka angielskiego, certyfikowany przez TOEFL, pracowałam w różnych krajach i środowiskach. Moja wiedza i doświadczenie obejmuje różnorodne metody edukacyjne, w tym Metodę Montessori, Podejście Reggio Emilia, uczenie się przez doświadczenie oraz edukację opartą na naturze. Podczas mojej drogi nauczycielskiej spotkałem wielu uczniów z doskonałymi umiejętnościami języka angielskiego, którzy napotykają trudności w przezwyciężaniu blokad mentalnych i nerwowości podczas mówienia. Wspólnie               z poświęconym zespołem edukatorów, moim celem jest pielęgnowanie umiejętności dzieci do swobodnego i pewnego siebie wyrażania się, pomagając im pokonać wszelkie lęki związane z mówieniem. Staramy się stworzyć przyjazną               i bezpieczną atmosferę nauki, gdzie każde dziecko czuje się bezpiecznie i jest zachęcane do komunikowania się w języku angielskim.

Jako rodzic dziecka trójjęzycznego, rozumiem wyzwania, przed jakimi stają dzieci w obcojęzycznym środowisku. To osobiste spostrzeżenie zainspirowało mnie do opracowania mojej unikalnej metody nauczania, mającej na celu pomóc dzieciom przezwyciężyć ich lęk przed mówieniem i umożliwić im swobodną komunikację. Pod naszą opieką, dziecko bez wcześniejszej znajomości języka angielskiego może osiągnąć poziom biegłości porównywalny z native speaker'em. 

 Niepubliczne Brytyjsko - Polskie Przedszkole 

Naturalna dwujęzyczność w rodzinnym środowisku to brama do świata pełnego nieograniczonych możliwości.

lightbulb icon.png

Nasze przedszkole oferuje program nauczania dostosowany do etapu rozwojowego, mający na celu wspieranie rozwoju społecznego, emocjonalnego, poznawczego i fizycznego, obok dwujęzycznego rozwoju oraz pozytywnego obrazu siebie i świata wokół. Jesteśmy zaangażowani w zapewnienie konsekwentnej, wysokiej jakości edukacji dwujęzycznej prowadzonej przez native speaker'ów, zapewniając zapał do nauki w globalnie wspierającym się środowisku.

Dowiedz się więcej o naszych metodach i ofercie.

IMG_6005 (1).jpg

Referencje

globe.png

Nazywam się Katarzyna, jestem założycielką i kieruje przedszkolem Big Ben, ale jestem również nauczycielką języka angielskiego z tytułem magistra i certyfikatem CELTA. Moim celem zawsze było stworzenie przyjaznego i radosnego dwujęzycznego środowiska, w którym nie tylko dzieci, ale również ich rodzice mogą być w pełni zrozumiani i czuć się          w komfortowo. W tym wspierającym otoczeniu zarówno mój zespół nauczycielski, jak i personel administracyjny mówi biegle w języku angielskim, co ułatwia efektywną komunikację. Zawsze jestem dostępna, aby pomagać i wspierać rodziny, pielęgnując społeczność, w której każdy może rozwijać się podczas swojej językowej podróży. Skupiam się na tworzeniu ciepłej, wspierającej atmosfery, która sprzyja aktywnemu uczestnictwu i wzajemnemu zrozumieniu wszystkich członków naszej społeczności przedszkolnej.

W Dwujęzycznym Przedszkolu Brytyjsko-Polskim Big Ben naszą misją jest wspieranie bezpiecznego, przyjaznego międzynarodowego środowiska, które odpowiada zarówno na potrzeby dzieci międzynarodowych, jak i polskich. Naszym celem jest zintegrowanie ich w różnorodnym i ekscytującym świecie. 

Więcej referencji dostępnych na naszej stronie na Facebooku

  • Facebook

Big Ben Płaszów Bilingual Preschool

Big Ben Bonarka Bilingual Preschool & Nursery

Jakieś pytania? Skontaktuj się z nami
569bb5c1ce90616e46d3f1ab794454ccebd163a1.png

Our Partners

MacEdLogo-large-510x140.png
livekid_logo.png
mb-logo-header.png
Logotypy 18.08 14.30.png
Big Ben Preschool Logo
bottom of page
Education Icon Vectors by Vecteezy