top of page
Chalkboard with Different Languages

Wieczorowa Szkoła Językowa

Untitled-10.png
Untitled-7.png
Untitled-9.png
Untitled-8.png

W Big Ben oferujemy również lekcje wieczorowe dla uczniów zarówno z przedszkola, jak i spoza przedszkola, od dzieci po dorosłych. Nasze lekcje prowadzone przez native speakerów języka angielskiego mają na celu zaspokojenie indywidualnych potrzeb ucznia poprzez bezpośrednie podejście komunikacyjne.

 

Dzieci uczą się języka angielskiego poprzez zabawę, piosenki, gry i interaktywne uczenie się. Ze wszystkimi kursantami skupiamy się na praktycznych aspektach nauki języka. Przede wszystkim akwizycja akcentu, poprawna wymowa, umiejętność konwersacji, akustyka, rytm i niepokój związany z językiem obcym. Aspekty te mają zastosowanie do wszystkich uczniów, od najmłodszych do starszych, na różnych poziomach znajomości języka angielskiego, od zera do zaawansowanego. Krótko mówiąc, zachęcamy moich uczniów, aby mówili jak najwięcej i dobrze się przy tym bawili. Ponadto posiadamy kwalifikacje i doświadczenie w przygotowywaniu uczniów do egzaminów IELTS, TOEIC i Cambridge oraz polskich egzaminów szkolnych, takich jak matura i klasa ósma.

 

Poniżej znajdziesz informacje o opłatach, strukturze zajęć i dostępności. Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się do nas zadzwonić. Na życzenie dostępne są również lekcje języka rosyjskiego i japońskiego.

Cennik

Lekcje indywidualne - 55 minut

Lekcje indywidualne online lub osobiście w gabinecie / salach przedszkolnych kosztują 100 zł. Zajęcia prowadzi nasz native speaker, lektor języka angielskiego James Wafer.

 

Lekcje indywidualne - 30 minut - 80zl

Polecany dla młodszych dzieci Angielski będzie nauczany poprzez zabawę i śpiew. Rodzic będzie musiał być obecny w klasie dla dzieci poniżej trzeciego roku życia.

Group Classes - 4 children - 45 minutes - 40zl

Group Classes - 6 children - 45 minutes - 35zl

Zajęcia grupowe są dostępne tylko dla dzieci w wieku 4 lat lub starszych. Młodsze dzieci mogą uczęszczać, ale tylko w obecności rodzica, w klasie lub w innym miejscu w szkole. Dla dzieci poniżej 3 roku życia dostępna jest tylko grupa 4 osób.

Aby uzyskać więcej informacji na temat terminów, skontaktuj się bezpośrednio z naszymi nauczycielami pod numerem 535107775

Art Class
Big Ben Preschool Logo
bottom of page
Education Icon Vectors by Vecteezy