top of page
Diverse Kindergarten

Witamy w Big Ben !

Nurturing Young Minds with Love, Care, and Positive Guidance

Witaj w Klubie dziecięcym  Big Ben!

 

W  Big Ben cenimy sobie śmiech, ciekawość i rozwój każdego dziecka. Naszym priorytetem jest zapewnienie zrównoważonego rozwoju oraz poczucia bezpieczeństwa naszym najmłodszym pociechom. Do naszego żłobka zapraszamy dzieci w wieku od 1 do 3 lat.

 

Co oferujemy w czesnym?

 

- Codzienne zajęcia edukacyjne

- Codzienne zajęcia z języka angielskiego

- Lekcje i zajęcia z języka hiszpańskiego dwa razy w tygodniu

- Bajkoterapia

- Logopedia

- Sensoplastyka

- Rytmika

- Gimnastyka

- Tematyczne warsztaty oraz wycieczki

 

Nasza Filozofia

Wierzymy w pozytywną dyscyplinę, w której kluczową rolę odgrywa komunikacja. Nie stosujemy kar ani nagród. W Żłobku Big Ben nie tylko nadzorujemy; angażujemy się, wyjaśniamy i rozumiemy. Zawsze staramy się dojść do przyczyny. Nasze zabawy na świeżym powietrzu, wyjścia na plac zabaw i codzienne spacery do pobliskiego lasu zachęcają do odkrywania, wspierając głęboką więź ze światem dookoła nas oraz działają pozytywnie na integrację dzieci w grupie.

 

Dzień w Big Ben

Nasze dni są wypełnione doświadczeniami sensorycznymi; poznajemy tekstury, zapachy i smaki, dzięki czemu mamy możliwość ćwiczenia naszych zdolności motorycznych aktywnie, czyli poprzez zabawę. Rękodzieło, warsztaty tematyczne i sesje z dogoterapii wzbogacają nasz program nauczania, pomagając rozwijać inteligencję emocjonalną i empatię poprzez interakcję ze zwierzętami.

 

Język i Komunikacja

Komunikacja jest sercem tego, co robimy. Cały nasz zespół, od administracji po nauczycieli i pomocników, włada biegle językiem angielskim, zapewniając, że od samego początku Twoje dziecko uczy się poprawnej wymowy i umiejętności językowych poprzez piosenki, zabawę i codzienne aktywności.

 

Bezpieczeństwo i Osobista Uwaga

Z małą grupą 15 dzieci i pełnym pomysłów i zaangażowania zespołem 3 nauczycieli, a także dodatkowymi opiekunami podczas aktywności i wyjść na zewnątrz, gwarantujemy osobistą uwagę i bezpieczne środowisko dla każdego dziecka. Nasze podejście bez przemocy i nacisk na zrozumienie emocji pozwalają dzieciom wyrażać siebie i swoje emocje bez agresji.

 

Ciągły Kontakt z Rodzicami

Cenimy partnerstwo między rodzicami a naszym żłobkiem. Za pośrednictwem naszej aplikacji Live Kid dzielimy się cotygodniowymi zdjęciami i aktualizacjami, informując Was i włączając Was, rodziców, w dzień Waszego dziecka. Regularne warsztaty i wydarzenia w przedszkolu oferują rodzicom możliwość bezpośredniego zaangażowania w edukację ich dziecka.

 

Rekrutacja i Adaptacja

Nasz przemyślany proces adaptacji zapewnia płynne i komfortowe wejście w życie żłobkowe zarówno dla Twojego dziecka, jak i Ciebie. Zaczynając od dnia spędzonego na wspólnym odkrywaniu środowiska żłobkowego, stopniowo zwiększamy czas, który Twoje dziecko spędza z nami, dążąc do jak najbardziej komfortowej adaptacji w ciągu dwóch tygodni.

 

Odkryj Żłobek Big Ben

Klub dziecięcy  Big Ben to coś więcej niż tylko opieka nad dziećmi; to nasza międzynarodowa społeczność, w której kultywujemy nasze tradycje, rozwijamy pasje i zainteresowania oraz wspieramy indywidualność dzieci. Bardzo ważna dla nas jest kultura, tradycja i historia, dlatego wspólnie z rodzicami świętujemy różne święta z różnych kultur. Dołącz do nas, do naszej placówki pełnej empatii, nauki i odkryć dla Twojego malucha. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych programach i projektach edukacyjnych.

Dlaczego my?

Plan dnia klubu dziecięcego Big Ben 

7:30 – 8:30 - Zbieranie się dzieci w klubie dziecięcym. Indywidualne zabawy w kącikach zainteresowań pod opieką wychowawców, zabawy integracyjne oraz ruchowe z śpiewem.

 

8:45 – 9:00 - Przygotowanie do śniadania, zabiegi higieniczne i czynności samoobsługowe.

 

9:00 - 9:30 - Śniadanie. Karmienie dzieci i pomoc przy spożywaniu posiłków. Uczenie umiejętności samodzielnego i estetycznego jedzenia. Czynności higieniczno-sanitarne po posiłku.

 

9:30-10:00 -  Realizacja zadań wychowawczo-edukacyjnych poprzez zajęcia z całą grupą: lekcje języka angielskiego, sensoplastyka, dogoterapia, prace plastyczne, warsztaty, bajkoterapia, rytmika.

 

10:00-10:15 -  Drugie śniadanie oraz czynności higieniczne.

 

11:00 – 11:45 -  Wyjście na spacer lub na plac zabaw.

 

11:45 – 12:15 - Obiad oraz czynności higieniczne.

 

12:15 – 12:30 - Przygotowanie do odpoczynku, zabiegi higieniczne i czynności samoobsługowe.

 

11:45 – 14:00 - Czas na sen lub leżakowanie. Słuchanie muzyki relaksacyjnej, kołysanek oraz czytanie przez opiekunkę wybranych bajek. Słuchanie nagrań bajek z płyt CD.

 

14:00 – 14:30 -  Podwieczorek.

 

14:30 –15:30 -  Zabawy popołudniowe, w tym zabawy ruchowe, konstrukcyjne, tematyczne, dydaktyczne oraz zajęcia o charakterze wychowawczym. Pobyt na powietrzu oraz dodatkowe zajęcia z języka angielskiego.

 

15:30-16:00 - Dodatkowa przekąska.

 

16:00 – 17:30-  Zabawy swobodne dzieci pod opieką opiekunek. Pobyt na powietrzu. Rozchodzenie się dzieci do domów.

Cute Baby Boy
Big Ben Preschool Logo
bottom of page
Education Icon Vectors by Vecteezy